Sorular ve Cevaplar

Sihirli Elma Şekeri Nedir ?

Sihirli Elma Şekeri, karamel ve çikolata kaplı elmadır .Yeşil, kabukları soyulmamış bir elmanın üzerine özel üretim nefis karamel sosu ve çikolata sosunun kaplanmasından sonra ,çeşitli kuruyemiş,şekerlemelerle yapılan süslemelerle üretilmektedir.

Sihirli Elma Şekeri günlük mü üretilir?

Evet ,sihirli elma şekeri siparişe göre günlük olarak üretilmektedir.hiçbir şekilde stokta ürün bulundurulmamaktadır.

Telefonla sipariş verebilir miyim?

Evet.

Aynı gün teslimatınız var mı?

Kuryeyle aynı gün teslimat yapılabilir. Yalnız kurye ücreti alıcıya aittir. Kargo teslimatında ise kargo ücreti firmamıza aittir.

Sihirli Elma Şekerinde Kullanılan Elmanın cinsi nedir ?

Kullanılan elmanın cinsi Granny Smith?dir.Granny Smith elma Yeşil ,sert,sulu ve hafif ekşi bir elma cinsidir.Genellikle ithal olan bu elma cinsi son yıllarda ülkemizde de üretilmektedir.Sihirli Elma Şekeri için özel olarak kalibre edilmiş elmalarımız Türkiye?nin en büyük elma üreticileri tarafından temin edilmektedir..Kullanılan elmaların tüm laboratuar raporları mevcuttur.

Sihirli Elma Şekerinde Kullanılan karamel ve Çikolata soslarının kalitesi nasıldır?

1.5 yıl süren ar-ge sonunda Türkiye?nin En büyük çikolata fabrikası tarafından temin edilen hammadelerle üretilen karamel ve çikolata soslarımız ,tamamen Sihirli Elma Şekeri bünyesindeki gurmeler tarafından üretilmiş olup ustalarımız tarafından bile bilinmeyen gizli bir formüle sahiptir.

Sihirli Elma Şekerinde kullanılan çikolata neden Bitter Çikolatadır?

Çünkü en sağlıklı çikolata bitter çikolatadır .Şeker oranı düşük ,kakao oranı yüksek bir çikolata türüdür ve belli oranlarda yendiğinde şişmanlatmaz .Özellikle bitter çikolata yeşilçay ve üzüm kadar bağışıklığı güçlendirir.Ayrıca antioksidan etkisi ve sayısız yararları vardır.Kullandığımız bitter çikolatanın oranı %55 olduğundan dolayı damağınızda acı bir tat oluşturmaz .

Zaten Sihirli elma şekerinin ?Sihri Tadında? olan sloganı , ekşi olan elmanın tatlı bir karamel sosu ve hafif acı bitter çikolatanın birleşiminden oluşan , nefis uyumundan ortaya çıkmıştır.


Baskılı ve Resimli elmaların baskıları yenir mi ?

Baskılı elmalarımızdaki baskılar gıda kartujları ile şeker hamuruna uygulanarak yapılmaktadır ve yenilebilir .

Sihirli Elma Şekerinin üzerine İstediğimiz resmi uygulayabilirmisiniz? nasıl ?

Her türlü resmi elmalarımızın üzerine uygulayabiliriz . Bunun için yapmanız gereken tek şey mail ile istediğiniz mesajları veya resimler bize göndermenizdir. Bu kadar basit

Sihirli Elma Şekerinin saklama koşulları nedir?

Sihirli elma şekerleri +18-22 derecelerde yani oda sıcaklığında 25 güne kadar muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca evimizdeki buzdolaplarında yani +4 derecede 2 ay içinde tüketebilirsiniz.

Sihirli Elma Şekeri Nasıl Yenir?

Sihirli Elma Şekeri ister nostaljik bir şekilde ısırarak yersiniz isterseniz de dilimleyerek yersiniz. Buzdolabından çıkarttığınız sihirli elma şekerini 45 dakika beklettikten sonra elma dilimleyici veya bıçakla kesip isterseniz ortasına kremşanti veya dondurma koyarak nefis bir lezzet oluşturabilirsiniz. Afiyet olsun

Sihirli Elma Şekerinin üretimi nasıl yapılmaktadır ? Üretim İzinleri varmıdır?

Sihirli elma şekerinin üretiminde kullanılan tüm malzemelerin Tarım ve köy işleri bakanlığından onayları mevcuttur .Tamamen yasal ve hijyenik koşullarda üretilen sihirli elmalar her ay tarım ve köy işleri bakanlığı tarafından denetime tabi tutulmaktadır.

Sihirli Elma Şekerinin ambalajlaması nasıldır?

Sihirli elma şekeri şık hediyelik paketlere konarak kolilenir.


Sihirli Elma Şekerini Tüm Türkiye?ye ve Dünyaya gönderebilirmiyim ?

Kesinlikle ! tüm Türkiye ve Dünyaya hali hazırda her gün binlerce adet kargo ile gönderilmektedir.

Sihirli Elma Şekeri sipariş verdikten kaç gün sonra elimde olur ?

Sihirli Elma Şekeri sipariş verdiğinizde aynı gün veya en geç ertesi gün kargo ile gönderilmektedir.

Sıcak havalarda Sihirli Elma Şekeri erimeden elime ulaşırmı?

Sıcak havalarda yaz aylarında gönderimlerimizi straforlu kolilerde yaptığımızdan dolayı hiçbir şekilde sıcaktan etkilenmeden ürünlerimiz istenilen yere ulaşabiliyordur.

Ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Sistemimizde 3dsecure ve ssl mevcuttur. kesinlikle güvenli bir şekilde kredi kartı veya havale  ile yapabilirsiniz.

Ürünlerinizde Domuz yağı kullanılıyor mu ?

Ürünlerimizde domuz yağı yoktur.

Toplu siparişlerde lütfen özel fiyatlarımızı sorunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.