Müşteri Hizmetleri

 

Sihirli Elma Şekeri

Müşteri Hizmetleri

 

Tüm Sorularınız İçin Aşağıdaki İletişim Bilgilerinden Faydalanabilirsiniz.

Siparişleriniz için

: siparis@sihirlielmasekeri.com

Ödeme onayı için

: info@sihirlielmasekeri.com

Bilgi almak için

: bilgi@sihirlielmasekeri.com

Teknik destek için

: info@sihirlielmasekeri.com

Müşteri Destek Hattı: 0542 522 05 02- 0533 214 66 44 

Sihirlielmasekeri.com Türkiye'nin ilk ve tek karamel ve çikolata kaplı elma üreten firmasıdır.

Bu sayfada, sihirlielmasekeri.com'da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için bilgi@sihirlielmasekeri.com adresine mail atabilir, veya 542-522 05 02 numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz epostalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda 542-522 05 02 numaralı telefondan satış sorumlusu arkadaşımızla iletişim kurunuz.

sihirlielmasekeri.com  ailesi olarak Büyük bir keyif alarak hazırladığımız karamelli ve çikolatalı elmalarımız ve diğer ürünlerimizin , sizlere teslim edilene kadar ki her  aşamasında ,özenle çalıştığımızı ve elmalarımızın sevdiklerinize ulaştığında    yüzlerindeki  gülümsemeyi hayal ederek almış olduğumuz pozitif enerjiyi sizlere borçlu olduğumuzu asla unutmamaktayız.

ürünlerimizden kaynaklanmış olan her türlü problemi En kısa zamanda  pozitif yönde çözeceğimizi ve asla mağdur tarafta olmayacağınızı garanti ediyoruz.

 Hemen Üye Olabilirmiyim ve herhangi bir ücret ödemem Gerekiyormu?
Niye üye olmak isteyeyim ? ve bana katacağı avantaj nedir?
Üye girişini nasıl yaparım?
Ben size üye olmak istiyorum ama her defasında mail almak zorundamıyım?
Üyelikten çıkmak çok zahmetlimi?
Şifremi unuttum ve bu yüzden indirimden yararlanamıyorum?
Şifremi kendim değiştirebilirmiyim?
Üye olduğum eposta adresi geçerliliğini yitirmişse ne yapmalıyım?
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Sihirli Elma Şekeri  gönderdiğim kişilere nasıl ulaştırıyorsunuz?
sihirlielmasekeri.com'daki ürünlerin garantisi var mıdır?
Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
Hangi bankalara nasıl taksitler yapıyorsunuz
Faturam nasıl elime ulaşacaktır?
Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?
Kredi Kartımla  ilgili problem mi var? ödemeyi kabul etmiyor
Fiyatlarınıza KDV dahil mi?
Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?
Stokta olmayan ürün kaç günde temin edilir?
Faturam kesilmiş fakat adresi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Güvenlik

Tüketici yasası nedir?

Hemen Üye Olabilirmiyim ve herhangi bir ücret ödemem Gerekiyormu?
[ Başa Dön ]

Evet, hem kolay hem de ücretsiz! Ana Sayfamızda göreceğiniz Üyelik işlemleri linkine tıklayarak çıkacak kısa formu doldurup, anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Niye üye olmak isteyeyim ? Bana katacağı avantajlar nelerdir?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com' da , üyelik bilgi formuna, çok kısa sürede girebileceğiniz e-mail, teslimat adresi gibi bilgilerinizin sistemimize ulaşması ile birlikte anında üyeliğiniz devreye girer. Üyeliğiniz, İleride yapacağınız alışverişlerde sadece kullanıcı adı ve şifrenizi girerek,yüksek güvenlik standartlarında sakladığımız bu bilgiler sayesinde hem sistemin sizi tanımasını hemde keyifli ve hızlı bir şekilde alışverişinizi yapmanıza olanak sağlar .

Ayrıca Sihirlielmasekeri.com'un sadece üyelere sunduğu avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Düzenlenecek olan kampanyalardan, promosyonlardan ilk siz haberdar olur ve size özel fiyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Sihirlielmasekeri.com'da üye olarak, ziyaretleriniz sırasında seçtiğiniz ürünleri Sipariş Listenizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle, ilginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünler sadece sizin erişebileceğiniz şekilde süresiz siz onları satın alana ve sipariş listenizden çıkarana kadar saklanır.

Üye girişini nasıl yaparım?

[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com a üye girişi yapmak son derece kolaydır.Ana Sayfamızda göreceğiniz Üye Olmak İçin Tıklayınız butonuna tıklayarak çıkacak kısa formu doldurup anında üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Eğer daha önce üye olmuşsanız, Sihirlielmasekeri.com' u ziyaret ettiğinizde Üye Girişi' ne tıkladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi girerek, üye girişi yapabilirsiniz. Şifrenizi unutmuşsanız, Şifremi unuttum butonuna tıklayarak şifrenizin e-mailinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ben size üye olmak istiyorum ama her defasında mail almak zorundamıyım?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com 15 günde bir yeni fırsatlar sunduğu tanıtım e-postalarını üyelerine yollamaktadır. Ancak bu hizmetimizden yararlanmak istemeyen üyelerimiz arzu ettikleri taktirde üyelikten çıkmadan, e-posta listemizden çıkmalarını sağlayabilir ve bu e-postaların kendilerine yollanmasını durdurabilirler. Sihirlielmasekeri.com tarafından üyelerimize gönderilen  kampanya e-postalarının en alt kısmında  ''bana bir daha e-posta göndermeyin'' seçeneğine tıkladığınızda size gelecek olan kampanya ,tanıtım ve fiyat avantajı e-posta gönderimlerimizin iptalini sağlayabilirsiniz.

Üyelikten çıkmak çok zahmetlimi?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com üyeliği size birçok avantaj sunarken, hiçbir yükümlülük getirmiyor. Yine de üyeliğinizi istediğiniz zaman, bilgi@sihirlielmasekeri.com adresine bir e-posta atarak, pasif hale getirebilirsiniz

Şifremi unuttum ve bu yüzden indirimden yararlanamıyorum?
[ Başa Dön ]

Şifrenizi unuttuğunuz taktirde, Üyelik Girişi sayfasındaki Şifremi Unuttum butonuna basarak e-posta adresinizi girdiğiniz taktirde, şifreniz e-posta adresinizi anında yollanacaktır.

Şifremi kendim değiştirebilirmiyim?
[ Başa Dön ]

Şifrenizi değiştirmek için bilgi@sihirlielmasekeri.com adresine eski ve  yeni şifrenizi göndermeniz yeterlidir. En kısa zamanda size yeni aktivasyon şifreniz gönderilecektir.

Üye olduğum e-mail adresi geçerliliğini yitirmişse ne yapmalıyım?
[ Başa Dön ]

Durumu açıklayan bir epostayı bilgi@sihirlielmasekeri.com adresine yeni eposta adresinizle beraber yolladığınızda, gerekli değişiklik tarafımızdan acilen yapılacaktır.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com'da üye olmadan alışveriş yapmanız mümkündür. Ücretsiz Sihirlielmasekeri.com üyeliğinin sayısız Avantajlarından yararlanmak eminiz hoşunuza gidecektir.

 

Sihirli Elma Şekeri gönderdiğim kişilere nasıl ulaştırıyorsunuz?
[ Başa Dön ]

Seçtiğiniz ürünlerin bir kısmı anlaşmalı olduğumuz güvenilir kargo firmaları tarafından bir kısmı da Sihirlielmasekeri.com araçları tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler ve teslimat durumları e-posta ile tarafınıza bildirilecektir.

Sihirlielmasekeri.com'daki ürünlerin garantisi var mıdır?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com'dan almış olduğunuz ürünlerin Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından Onayı bulunmaktadır.Tamamen Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanan ürünlerimiz Sihirlielmasekeri markası ile tescil ettirilmiştir.

 

Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
[ Başa Dön ]

Satın almış olduğunuz ürünleri ,ambalajlarını açmadan,herhangi bir zarara uğratmadan, ürünü teslim aldığınız gün, aynı tarihte kargo ile firmamıza göndermeniz durumunda iadesi söz konusu olacaktır.Bu koşulların oluşmadığı durumlarda ise üzülerek bildiririz ki ürün iadesi mümkün olmayacaktır. Sihirlielmasekeri.com [İade şartları ] menüsünde tüm iade prosedürü bulunmaktadır.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com'dan vereceğiniz siparişlerinizde boyutuna göre sistem kargo rakamını hesaplayacaktır.

 Havale göndermek istersem hangi bankalara gönderebilirim?
[ Başa Dön ]

 

Banka Adı: İş Bankası
Şube Adı ve Kodu: Zekeriyaköy - 1361
Hesap Adı:  Sami Eskenazi
Hesap No:39075
IBAN: TR130006400000113610039075

 

 

 

Hesap adı  Sami eskenazi

Banka adı garanti

Şube Zekeriyaköy

SB kodu. 549

Hesap no  6674786

IBAN TR480006200054900006674786

 

Hesap adı  Sami eskenazi

Banka adı Akbank

Şube Zekeriyaköy

SB kodu. 1177

Hesap no  17217

IBAN TR660004601177888000017217

 

Hesap adı  Sami eskenazi

Banka adı :Yapı kredi

Şube; ulus

SB kodu.:626

Hesap no : 95642319

IBAN: TR470006701000000095642319

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alışveriş işleminiz tamamlandıktan, Siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta ile siparişinizin işleme konulduğu bilgisi size bildirilecektir. Bu e-postayı almanızla ilgili aksaklık olması halinde info@sihirlielmasekeri.com adresine mail atabilir, veya 542 522 05 02  numaralı telefondan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

 

 

 

 

Faturam kesilmiş fakat adresi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
[ Başa Dön ]

 

Fatura adresini değiştirmek için, info@sihirlielmasekeri.com adresine yeni fatura bilgilerini mail olarak gönderebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle iletişime geçerek gerekli işlemleri yapacaktır

 

 

 

 

 

 

 

Sihirlielmasekeri.com, güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında Sihirlielmasekeri.com çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez, Kredi Kartı bilgileriniz ilgili Bankalara en yüksek güvenlik standartlari cercevesinde iletilir. Sipariş aşamalarının kişisel bilgileri içeren kısımları için Sihirlielmasekeri.com güvenli alışveriş için 128bit SSL/SET şifreleme teknikleri kullanmaktadır.

 

 

Güvenlik
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.Sihirlielmasekeri.com üye ve müşterilerinin e-posta adresleri, kendilerine yaklasik olarak onbeş günde bir Sihirlielmasekeri.com ile ilgili tanıtım ve kampanya haberleri göndermek için kullanılmaktadır. Eğer bizden bu tip e-postalar almak istemezseniz  müşteri hizmetlerine haber verebilir ve e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

Sihirlielmasekeri.com, üyelerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini, genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, Sihirlielmasekeri.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz etmek için kullanmaktadır.
Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, asla verilmemektedir.

 

Teslimat adresini sipariş verdikten sonra değiştirebilir miyim?
[ Başa Dön ]

Teslim edilmesini istediğiniz adres değiştiği takdirde yeni adres bilgisini Müşteri Hizmetlerimize e-posta ile bildirirseniz, Müşteri Hizmetlerimiz kargo şirketi ile görüşüp ürününüzün yeni adrese teslimini sağlayacaktır. Fakat Ürün ilk verdiğiniz adrese gönderilmiş ise o adresten geri alınıp yeni vereceğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.Kargo firmasının bu durum için uygulayacağı ek ödeme tarafınıza bildirilecektir

 

 Fiyatlarımıza %8 kdv ilave edilmektedir.

Siparişi doğru olarak verdiğimi nasıl anlayacağım?
[ Başa Dön ]

 

 

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?
[ Başa Dön ]

 

 

Faturam elime nasıl ulaşacaktır?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim etmektedir.

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?
[ Başa Dön ]

Sihirlielmasekeri.com ana sayfasından ''Sipariş Takibi'' linkini tıklayarak siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca, Sihirlielmasekeri.com'a siparişiniz ulaştığında ve kargoya verildiğinde ayrı ayrı bilgilendirme e-mailleri gönderilmektedir.

Kredi Kartımla  ilgili problem mi var? ödemem Onaylanmıyor.
[ Başa Dön ]

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:
1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını veya diğer bilgilerden birini hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

Ancak çoğunlukla bağlantı kaynaklı olan problemler 3-4 denemeden sonra kendiliğinden düzelmektedir. Sorun yaşamaya devam etmeniz halinde info@sihirlielmasekeri.com adresine mail atabilir, veya 542-522 05 02   numaralı telefondan müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.

 

Hangi bankalara nasıl taksitler yapıyorsunuz?
[ Başa Dön ]

 

 

 

 

 

Kredi Kartı Taksit Seçenekleri :

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.