Garanti ve İade Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Sipariş verdiğiniz elma şekerlerimiz  kalite ekiplerimiz tarafından tüm kontrollerden geçirildikten sonra dağıtıma çıkarılır. Buna rağmen hassas olan ürünlerde dağıtım esnasında meydana gelen problemler nedeniyle hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda; ürün kargo ile size ulaştıysa ürünü teslim almadan dış pakette hasar kontrolü yapın ve içindeki ürünün herhangi bir zarara uğrayıp uğramadığını kontrol edin herhangi bir hasar gördüğünüz anda kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatın. Hazırlattığınız tespit tutanağını en geç 24 saat içerisinde firmamıza bildirdiğiniz takdirde firmamız gerekli incelemeleri yapıp mağduriyetinizi giderecektir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa lütfen en kısa sürede bizi iletişim kısmında bulunan  e-mail  veya telefonla bilgilendirin.

 

Ürünlerimizin gıda ürünü olması ve belirli saklama koşulları gerektirmesi sebebi ile ürün iade veya iptal isteğinizi siparişinizi teslim aldıktan sonra  en geç 24 saat içerisinde firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ürün iadesi alınmayacaktır.