Hakkımızda

Sihirli Elma Şekeri

Hakkımızda

Sihirli Elma Şekeri 1995 Yılından beri faaliyette olan Seçkin Hediye Sepetleri Gıda  Bünyesinde 2007 yılında Kurulmuştur . Aynı zamanda Sihirli Sepetler.com ?un kurucularından olan Firmaz, Dünyada sadece Amerika'da 1950 yılından beri var olan ve yılda 100 milyon adet satılan karamel ve çikolata kaplı elmaları Türk insanı ile buluşturuyor.

2007 Yılında başlayan ve 1,5 yıl süren ar- ge çalışmasının ardından, Nefis Çikolata sosu , Karamel sosu ,çeşitli kuruyemişler , çeşitli şekerlemeler ile harmanladığımız ve sihirli bir tat elde ettiğimiz elmayı , yediden yetmişe tüm yaş gruplarının damak zevkine göre hazırladık. Aynı zamanda Kurumsal firmalar ve organizasyon firmaları tarafından da tercih edilen elmalarımızın , 24 ayar altın kaplamadan, kişiye özel elmalara kadar 300 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Hem sevdiklerinize hediye edebileceğiniz , hemde kendinizi şımartabileceğiniz muhteşem lezzetlerden oluşan Sihirli Elmaları para kazanabileceğiniz bir iş kolu olarak da değerlendirebilirsiniz. İster Bir AVM de stand kurabilirsiniz, isterseniz şehrin işlek ve kaliteli caddelerinde bir mağaza konseptine girebilirsiniz , istersenizde il bayiliği alarak tüm ilden sorumlu olabilirsiniz.

Hedefimiz; son derece hijyen şartlarda üretilen ,Tarım ve köy işleri bakanlığından onaylı olan Sihirli Elma Şekerleri tüm Türkiye?de parklarda ,bahçelerde, Üniversitelerde,okullarda her yerde özellikle Tüm çocukların ve gençlerin vazgeçilmezi haline getirmek.

Elma Sağlıktır

Sağlık Mutluluktur

Sağlık ve Mutluluk Sihirli Elma Şekeridir

Elma Şekerinden çok çok daha fazlası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.