Hikayemiz
Bir elmanın benzersiz bir lezzete doğru yolculuğu…

Sihirlielmasekeri.com 2007 yılında  kurulmuştur. Şirketimiz Dünyada sadece Amerika'da 1950 yılından beri var olan ve yılda 100 milyon adet satılan karamel ve çikolata kaplı elmaların Türkiye’de üretimini yapmaktadır. 

 1,5 yıl süren AR- GE çalışmasının ardından, Nefis Çikolata sosu, Karamel sosu, çeşitli kuruyemişler, çeşitli şekerlemeler ile harmanladığımız ve sihirli bir tat elde ettiğimiz elmayı, yediden yetmişe tüm yaş gruplarının damak zevkine göre hazırladık. 

Aynı zamanda Kurumsal firmalar ve organizasyon firmaları tarafından da tercih edilen elmalarımızın, 24 ayar altın kaplamadan, kişiye özel elmalara kadar 300 farklı çeşidi bulunmaktadır. 10 yıldır yüzlerce özel ve resmi okullarla elma şekeri atölyeleri yapmaktayız .

Lezzet Sırrımız Nedir?

Isparta’nın en özel bahçelerinden toplanan en güzel Granny Smith elmaları bir sonraki hasat mevsimine kadar kullanılmak üzere soğuk hava deposunda muhafaza edilir.

Gerektiği kadarı depodan alınarak butik atölyemize taşınır. Burada kadın çalışanlarımız tarafından elle hijyenik bir şekilde temizlenir, yıkanır ve kurutulur. Sonrasında yine kadın çalışanlarımızın marifetli elleriyle birinci sınıf malzemelerle hazırladığı karamele ve yine Türkiye’nin en kaliteli çikolata markalarından Melodi’nin çikolatasına batırılır. Verdiğiniz siparişe göre çikolatanın üzeri kaliteli kuruyemiş, şekerleme ve şekillerle süslenir.

Son haline gelen Sihirli Gurme elmalarımız sağlıklı bir ambalaj ile paketlenerek eşsiz bir lezzet deneyimi yaşamanız için size doğru son yolculuğuna çıkar.