Sıkça Sorulan Sorular

 

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

 

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, (Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG ) Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimyapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

Siparişim Darbeli Geldi Ne Yapmalıyım ?

 

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.Bu tutanak ile birlikte hediye sepetinizi varsa faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz.Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

 

İstediğim kargo şirketi ile gönderir misiniz ?

 

Siparişlerinizi oluştururken açıklama kısmına istediğiniz kargonun ismini yazarsanız eğer istediğiniz bölgeye o kargonun dağıtımı var ise hediye sepeti siparişiniz aynı kargo ile gönderilecektir.İstediğiniz kargoveya kuryenin gönderi hizmeti için istediği ekstra bir ücret var ise bu ücret tarafınıza yansıtılacaktır.

 

 

 

Sihirli Elma Şekeri
Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşama Katkı için...