Teslimat Şartları

Sihirlielmasekeri.com'dan vereceğiniz  siparişleriniz için teslimat süremiz  3 ila 4 iş günüdür. Toplu siparişleriniz için adet ve teslimat süreleri hakkında satış departmanımız ile 0542-522 05 02 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Siparişinizin sizce uygun daha ileri bir tarihte teslim edilmesini de isteyebilirsiniz. Teslimatlarımız pazar ve resmi tatil günleri hariç her gün 10:30 ile 18:00 saat arasında yapılmaktadır.İstanbul trafiğinin zor koşulları altında kesin teslimat saati vermekte güçlük çekeceğimizi anlayışla karşılayacağınızı umarız.

İşyerine teslim edilmesi istenen siparişleriniz mutlaka 18:00 den önce ulaştırılacaktır. Böyle bir isteğiniz varsa lütfen özel istekler kısmına yazmayı unutmayınız.

 

Siparişinizin durumu ile ilgili bilgileri alabilmek için , sitemizden ''sipariş takip formunu'' doldurup e-mailinize otomatik olarak bilgilendirme gelmesini sağlayabilirsiniz. Haftanın İş günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında 0542-522 05 02 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşıp siparişiniz ve teslimat zamanı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. veya [email protected] adresine e-mail gönderebilirsiniz.En kısa zamanda size ulaşıp siparişiniz ile ilgili bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Çünkü Siz Bizim İçin Çok Önemlisiniz