Teslimat Koşulları

Sihirli Elma Şekeri

Teslimat Şartları

Sihirlielmasekeri.com dan vereceğiniz  siparişleriniz için teslimat süremiz  3 ila 4 iş günüdür. Toplu siparişleriniz için adet ve teslimat süreleri hakkında satış departmanımız ile 0542-522 05 02 nolu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Siparişinizin sizce uygun daha ileri bir tarihte teslim edilmesini de isteyebilirsiniz. Teslimatlarımız pazar ve resmi tatil günleri hariç her gün 10:30 ile 18:00 saat arasında yapılmaktadır.İstanbul trafiğinin zor koşulları altında kesin teslimat saati vermekte güçlük çekeceğimizi anlayışla karşılayacağınızı umarız.

İşyerine teslim edilmesi istenen siparişleriniz mutlaka 18:00 den önce ulaştırılacaktır. Böyle bir isteğiniz varsa lütfen özel istekler kısmına yazmayı unutmayınız.

Siparişinizin durumu ile ilgili bilgileri alabilmek için , sitemizden ''sipariş takip formunu'' doldurup e-mailinize otomatik olarak bilgilendirme gelmesini sağlayabilirsiniz. Haftanın İş günlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında 0542-522 05 02 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşıp siparişiniz ve teslimat zamanı ile ilgili bilgi alabilirsiniz. veya info@sihirlielmasekeri.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.En kısa zamanda size ulaşıp siparişiniz ile ilgili bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Çünkü Siz Bizim İçin Çok Önemlisiniz

Sık Sorulanlar

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, (Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve MNG ) Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimyapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

Siparişim Darbeli Geldi Ne Yapmalıyım ?

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.Bu tutanak ile birlikte hediye sepetinizi varsa faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz.Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

 

İstediğim kargo şirketi ile gönderir misiniz ?

Siparişlerinizi oluştururken açıklama kısmına istediğiniz kargonun ismini yazarsanız eğer istediğiniz bölgeye o kargonun dağıtımı var ise hediye sepeti siparişiniz aynı kargo ile gönderilecektir.İstediğiniz kargoveya kuryenin gönderi hizmeti için istediği ekstra bir ücret var ise bu ücret tarafınıza yansıtılacaktır.

Sihirli Elmalar
Sağlıklı ve Mutlu Bir Yaşama Katkı için...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.